Moda na kolorowe skarpetki

Moda na kolorowe skarpetki rośnie w siłę. Dziś coraz więcej z nas nie wyobraża sobie dnia bez kolorowych skarpetek na swoich stopach. Skarpety stały się jednym z najbardziej charakterystycznych elementów męskiej garderoby.

Do nie dawna nosiliśmy skarpetki jednokolorowe. Skarpetki zawsze były zachowawcze i miały pozostawać niezauważone w naszej stylizacji. Dziś skarpetki wyróżniają się kolorami i wzorami, są niebanalnym dodatkiem dla mężczyzn i kobiet.

Często jedynym, który umożliwia nam przemycenie odrobiny "siebie" w sztywnym dres code. Kolorowe skarpetki oddają nasz indywidualizm. Kolorowe skarpetki są odkryciem ostatniego czasu w świecie sformalizowanej elegancji. Dziś nie ma nic niezwykłego w noszeniu kolorowych skarpet do garnitury lub spodni z lekko przykrótką nogawką. Można je nosić do wszystkiego - na specjalne okazje, spotkania biznesowe lub imprezy ze znajomymi. Miłośnicy kolorowych skarpet powinni jednak pamiętać, że ważne jest odpowiednie dobieranie skarpetek do stylizacji. Skarpetki muszą wyglądać modnie, a nie śmiesznie.

Jak dobierać kolorowe skarpetki do stylizacji? O tym w kolejnym wpisie.